W sobotę odbył się „Diwnozlot” – Zlot Pojazdów Niezwykłych w Brześciu Kujawskim

W sobotę odbył się „Diwnozlot” – Zlot Pojazdów Niezwykłych w Brześciu Kujawskim

Minionej soboty w Brześciu Kujawskim miłośnicy czterech kółek mieli okazję do uczestniczenia w unikalnej imprezie motoryzacyjnej pn. „Dziwnozlot” – Zlot Pojazdów Niezwykłych. Wydarzenie przyciągnęło nie tylko tłumy mieszkańców i pasjonatów warczących silników, ale także najmłodszych, którzy mogli skorzystać z wielu fantastycznych atrakcji.

Dnia 02 lipca w Brześciu Kujawskim zorganizowano nietypową imprezę pn. „Dziwnozlot” – Zlot Pojazdów Niezwykłych, podczas której można było podziwiać niebanalne wehikuły, jakich raczej nie można spotkać na co dzień. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców, którzy z ochotą skupiali swój wzrok na drobiazgowo dopracowanych maszynach i rozmawiali z właścicielami na tematy motoryzacyjne.

Możesz też sprawdzić, jak bawili się miłośnicy dwukołowców podczas święta fanów motoryzacji w Mrągowie.

Koncerty, animacje, przejażdżki i Pan Samochodzik

W trakcie zlotu nie zabrakło też innych ciekawych atrakcji, jak choćby przejażdżek dziwnymi samochodami, a także rozmaitych animacji, które szczególnie docenili najmłodsi goście imprezy. Ponadto, podczas zabawy czas umilały również koncerty takich zespołów jak AQUSTYKI i PATO oraz spotkanie z jednym z najsłynniejszych rajdowców polskich – Maciejem Wisławskim.

Swoją obecnością zlot zaszczycił również Paweł Fidler – zapalony miłośnik podróży samochodowych, fotograf i producent filmów podróżniczych. Z kolei jedną z największych atrakcji okazała się postać Pana Samochodzika – bohatera popularnej serii powieści autorstwa Zbigniewa Nienackiego. Warto dodać, że podczas wydarzenia panowała piękna pogoda, która znacznie przyczyniła się do imponującej frekwencji „Dziwnozlotu”.

A jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak wyglądał spływ kajakowy z Lubrańca do Brześcia Kujawskiego, kliknij https://naszbrzesc.pl/kolejny-tradycyjny-splyw-kajakowy-z-lubranca-do-brzescia-juz-za-nami/.

Zlot Pojazdów Niezwykłych miał miejsce na parkingu przed Brzeskim Centrum Kultury i Historii „Wahadło” w Brześciu Kujawskim. Natomiast organizatorami imprezy byli Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim, BCKiH Wahadło w Brześciu Kujawskim, Stowarzyszenie Miłośników Przygód im. Pana Samochodzika oraz Biblioteka Publiczna w Brześciu Kujawskim.