Brześć Kujawski: Śrut z wiatrówki ranił kobietę. Prawdopodobnie ktoś strzelał do ludzi

Brześć Kujawski: Śrut z wiatrówki ranił kobietę. Prawdopodobnie ktoś strzelał do ludzi

W minionym tygodniu dyżurny policyjny we Włocławku przyjął zgłoszenie, że ktoś postanowił sobie postrzelać do przechodniów, wykorzystując do tego wiatrówkę. Natomiast kilka dni później na komendę miała zgłosić się kobieta, która twierdziła, że została postrzelona śrutem. Poszkodowana oświadczyła też, że nie zamierza składać zawiadomienia z oskarżenia prywatnego.

Zgłoszenie o tym, że prawdopodobnie ktoś zaczął strzelać do ludzi na terenie Brześcia Kujawskiego, dotarło na Komendę Miejską Policji we Włocławku dnia 21 czerwca – we wtorek. Pokrzywdzona poinformowała, że najprawdopodobniej została trafiona śrutem, ponieważ chwilę wcześniej usłyszała odgłos przypominający wystrzał z wiatrówki.

Zajrzyj też na www.elblaginfo.pl, żeby znaleźć podobne wiadomości.

Na miejscu zdarzenia nie było żadnych osób potwierdzających zaistniałą sytuację

Jak relacjonuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, do akcji oddelegowano patrole policyjne, które po dojechaniu na miejsce nie zastały osoby zgłaszającej, świadków zdarzenia, ani żadnych innych osób mogących rzucić więcej światła na całą sprawę.

Natomiast w ubiegły piątek (24 czerwca) na włocławską komendę zgłosiła się kobieta, która twierdziła, że została uderzona śrutem z wiatrówki. Policjanci pouczyli poszkodowaną o możliwościach prawnych, która ostatecznie postanowiła nie składać zawiadomienia z oskarżenia prywatnego – dodała nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek.