Guźlin: Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem. Jedna osoba przewieziona do szpitala

Guźlin: Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem. Jedna osoba przewieziona do szpitala

W piątek w miejscowości Guźlin (gm. Brześć Kujawski) zdarzył się niebezpieczny wypadek, z powodu którego jedna osoba została przewieziona do szpitala. Niedaleko Włocławka samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem, w który wjechał podczas manewru wymijania. W wyniku wypadku ucierpiał tylko kierowca „osobówki”.

Do groźnego wypadku doszło około godziny 22:00 w Guźlinie (pow. włocławski), gdzie dyżurny policyjny przyjął zgłoszenie, że samochód osobowy marki Skoda zderzył się z jadącym ciągnikiem rolniczym z przypiętym rozsiewaczem do nawozu. Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej, włocławskich policjantów i medyków pogotowia ratunkowego.

O różnych wypadkach, w tym także z udziałem ciągników, możesz też przeczytać, odwiedzając https://nowy24.pl.

Ranny kierowca skody hospitalizowany we Włocławku

Według ustaleń policji kierowca skody popełnił błąd podczas manewru wymijania i wjechał w prawidłowo jadący ciągnik rolniczy z rozsiewaczem do nawozu. W wyniku kolizji kierowcy ciągnika nic się nie stało, w przeciwieństwie do właściciela skody, który w wyniku odniesionych obrażeń został przewieziony do włocławskiego szpitala.

W działaniach ratowniczych udział brali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Brześciu Kujawskim i Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszynie. Ponadto, na miejscu pracowali również funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku i lekarze z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Chodeczu.

A tutaj wrzuciliśmy artykuł o kierowcy, który zmusił drugiego do wjechania do rowu.