Brześć Kujawski: Zbliża się festyn z okazji Dnia Dziecka. Mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych dzieci

Brześć Kujawski: Zbliża się festyn z okazji Dnia Dziecka. Mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych dzieci

Już 5 czerwca br. w Brzeskim Centrum Kultury i Historii „Wahadło” odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie będzie obfitować w wiele atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Organizatorem wydarzenia jest BCKiH „Wahadło” w Brześciu Kujawskim, a patronem imprezy jest Centrum Dystrybucyjne LPP w Brześciu Kujawskim.

Dnia 5 czerwca, w niedzielę, Brzeskie Centrum Kultury i Historii „Wahadło” zaprasza na uroczyste świętowanie Dnia Dziecka, które odbędzie się w brzeskim amfiteatrze, na sali widowiskowej BCKiH i na parkingu przed Centrum Kultury. W trakcie imprezy przygotowano wiele rozrywek, dzięki którym będą mogły się dobrze bawić zarówno młodsze, jak i starsze dzieci.

A tutaj zobaczysz, jak będzie wyglądać Dzień Dziecka w Nowym Targu.

Animacje, koncerty i przedstawienia dla dzieci

Program imprezy wystartuje o godzinie 14:30, rozpoczynając od spotkania w amfiteatrze BCKiH, gdzie odbędą się animacje i zabawy z grupą „Anima Show”, które potrwają do godziny 18:00. W godzinach 14:30-18:30 na parkingu przed Centrum Kultury będzie także dostępne mobilne miasteczko ruchu drogowego.

Natomiast o godzinie 18:00 wydarzenie przeniesie się również na deski sali widowiskowej BCKiH, gdzie będzie można obejrzeć przedstawienie „Cudaczek”. Z kolei pół godziny później rozpocznie się koncert „Najpiękniejsze utwory z bajek W. Disneya”. Darmowe wejściówki na obydwa wydarzenia można uzyskać w recepcji BCKiH i na biletyna.pl.