Po raz kolejny Brześć Kujawski pokazał swoje wielkie serce podczas finału WOŚP

Po raz kolejny Brześć Kujawski pokazał swoje wielkie serce podczas finału WOŚP

Brześć Kujawski znów dał wyraz swojej niezwykłej hojności podczas ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wszystko możliwe dzięki zaangażowaniu osób o ogromnych sercach, które z entuzjazmem biorą udział w działaniach na rzecz lokalnej społeczności. Wymienienie wszystkich tych, którzy przyczynili się do sukcesu, byłoby zadaniem niemożliwym, lecz należy szczególnie podkreślić niezmierzone wysiłki i ciężką pracę personelu brzeskiego „Wahadła”, prowadzonego przez dyrektora Agatę Kubajkę. Również Burmistrz Brześcia Kujawskiego, Tomasz Chymkowski, zasłużył na pochwałę za swój osobisty wkład.

Burmistrz Chymkowski okazał swoją solidarność, licytując szalik zespołu Universe za kwotę 5 000 złotych. Ten wyjątkowy przedmiot pozostanie jako eksponat w „Wahadle” i będzie ponownie wystawiony na licytację podczas następnego finału WOŚP.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nadal zlicza zebrane w tym roku dary, które mają na celu wsparcie oddziałów pulmonologicznych. 32. finał WOŚP w Brześciu Kujawskim okazał się być rekordowy pod względem zebranych funduszy.

Dokładne wyniki zostaną ogłoszone za kilka dni, ale już teraz wiadomo, że ustanowiono nowy rekord zbiórki. Jak poinformowali Burmistrz Tomasz Chymkowski oraz Dyrektor BCKiH Agata Kubajka, mieszkańcy przekazali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy darowizny w wysokości ponad 75 000 złotych (kwota zliczona do 1 lutego br.).