Piotr Kowal, przewodniczący Rady Miasta, podsumowuje swoją kampanię wyborczą

Piotr Kowal, przewodniczący Rady Miasta, podsumowuje swoją kampanię wyborczą

Piotr Kowal, pełniący obowiązki przewodniczącego Rady Miasta, i z numerem dwa startujący do Sejmu z listy Lewicy, złożył sprawozdanie ze swojej kampanii wyborczej. W tym celu zaprosił do Włocławka lidera klubu parlamentarnego jego partii, Krzysztofa Gawkowskiego.

Kończy się okres przedwyborczy poprzedzający niedzielne wybory do Sejmu i Senatu. Politycy włocławscy, podobnie jak ich koledzy na poziomie krajowym, robią podsumowanie działań przeprowadzanych w krótkim, ale intensywnym czasie kampanii wyborczej.

Wśród nich pojawił się Piotr Kowal, aktualny przewodniczący Rady Miasta, zajmujący drugie miejsce na liście Lewicy w okręgu włocławsko-toruńskim. Już w czwartek, 12 października, Kowal dokonał przeglądu dotychczasowej kampanii i wezwał do aktywnego udziału w wyborach.

„Pogoda nie sprzyja nam dzisiaj, ale mam wrażenie, że to jest odzwierciedleniem aktualnej sytuacji w Polsce. Mamy nadzieję, że te ciemne chmury, które dzisiaj zebrały się nad Włocławkiem i Polską przegonimy, a 16 października słońce zaświeci dla naszego kraju. Chciałbym dodać, że pomimo krótkiego czasu, kampania była bardzo dynamiczna i brutalna”, powiedział Kowal.