Najmłodsi docenieni! To już trzeci rok tej wyjątkowej akcji

Najmłodsi docenieni! To już trzeci rok tej wyjątkowej akcji

Dzięki współpracy firmy LPP oraz Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim nowy rok szkolny dzieci mogły rozpocząć od otrzymania barwnych i niezwykłych upominków. Prezenty mają uczcić fakt, że dzieci rozpoczynają edukację. Akcja nazywa się „Wyprawka dla pierwszaka” i powstała właśnie z inicjatywy władz i firmy odzieżowej. Wszystko po to, aby emocjonująca przygoda, jaką jest nauka, rozpoczęła się w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Wszystko dla dzieci

Dla małego człowieka wkroczenie w szkolny świat jest bez wątpienia bardzo wyniosłym wydarzeniem. Rozumieją to doskonale władze miasta oraz firma LPP. Wspólnie już trzeci raz zorganizowali akcję „Wyprawka dla pierwszaka”. Dzieci na dobry początek otrzymały bidon, długopis, kubek oraz worek. W tym roku ze względu na okoliczności pandemii, rozpoczęcie roku miało wyjątkowe znaczenie, mówił burmistrz Tomasz Chymkowski. Złożył on wyjątkowe wyrazy uznania dla firmy LPP oraz wdzięczność za to, co robią dla lokalnej społeczności. Jednocześnie życzył sukcesów w nauce pierwszoklasistom.

Wyprawka dla pierwszaka

Sławomir Ronkowski dyrektor komunikacji z firmy LPP, wyraził zadowolenie, że poraz kolejny mogą finansować akcję i wspierać ją, podkreślając, jak wyjątkowym wydarzeniem jest rozpoczęcie roku szkolnego. Zwłaszcza w obecnym okresie gdzie nauczyciele wraz z uczniami natrafiają na szereg wyzwań. LPP ma nadzieje, że tradycja dawania upominków wejdzie na dobre i umili ten czas dzieciom. Firma podkreśliła również, że jako lokalny inwestor wspiera pierwszoklasistów, ale również wszystkich uczniów z Brześcia w tym roku szkolnym. Uroczyste wręczenie upominków i otwarcie roku szkolnego miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 1,Szkole Podstawowej we Wieńcu, Niepublicznej Szkole Podstawowej w Kąkowej Woli oraz Zespole Szkół nr 2. Pod koniec października burmistrz z upominkami zawita również do Szkoły Podstawowej w Brześciu.