Na rondzie przy Alei Fryderyka Chopina doszło do kolizji drogowej

Na rondzie przy Alei Fryderyka Chopina doszło do kolizji drogowej

W sobotnie przedpołudnie w Włocławku miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Około godziny 11:45 na rondzie położonym przy Alei Fryderyka Chopina miał miejsce incydent, w którym uczestniczyły dwa samochody. Służby policyjne natychmiast odpowiedziały na zgłoszenie i przystąpiły do ustalania okoliczności zdarzenia.

Kolizja na rondzie we Włocławku miała miejsce 2 marca 2024 roku, to właśnie wtedy doszło do niefortunnego zdarzenia. Funkcjonariusze straży drogowej na miejscu incydentu potwierdzili, że kierowca Mazdy, mający 71 lat, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu Hyundaiowi podczas wjeżdżania na skrzyżowanie – informacje te przekazał Tomasz Tomaszewski, pracownik Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Niestety doszło do zderzenia obu pojazdów, na szczęście bez tragicznych skutków dla zdrowia osób znajdujących się wewnątrz aut. Pomimo tego, incydent ten został zakwalifikowany przez policję jako kolizja drogowa. Kierowca Mazdy, który jest sprawcą zdarzenia, otrzymał mandat karny za swoje niedopatrzenie.