Młody mężczyzna oskarżony o zabójstwo matki

Młody mężczyzna oskarżony o zabójstwo matki

26-letni mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo swojej matki, które miało miejsce w jednym z włocławskich osiedli. Mężczyzna przyznał, że popełnił tę straszną zbrodnię i złożył szczegółowe wyjaśnienia. Jego 47-letnia matka była znaną nauczycielką w przedszkolu samorządowym w Choceniu.

Według prokuratury, młody człowiek zadał swojej matce śmiertelne ciosy nożem, którym przeciął jej szyję. Potwierdza on te makabryczne fakty i przedstawił szczegółowy obraz zdarzeń. Polska Agencja Prasowa informuje, że to on sam zgłosił się na miejscową stację policji i przyznał się do dokonania zabójstwa.

Ciało zamordowanej kobiety zostało odnalezione w jej domu. Obecnie prokuratura postawiła 26-latkowi zarzut zabójstwa i planuje wystąpić do sądu o areszt tymczasowy. Jeżeli zostanie skazany, grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Wciąż nie wiadomo co było motywem tej zbrodni. Urząd Gminy w Choceniu poinformował o śmierci kobiety na swojej stronie internetowej, podkreślając jej wkład jako pracownika przedszkola samorządowego. Właśnie tam ofiara miała możliwość wpływać na rozwój najmłodszych mieszkańców Chocenia.