Mikołajkowy korowód rozświetlił Brześć Kujawski

Mikołajkowy korowód rozświetlił Brześć Kujawski

Brześć Kujawski, małe miasteczko na mapie Polski, nabrało kolorów i pozytywnej energii w dniu 9 grudnia. Tego dnia ulice miejskie zamieniły się w tęczową scenografię dla Parady Mikołajkowej, która przeszła do historii jako jeden z najbardziej radosnych dni tego sezonu.

W korowodzie uczestniczyli nie tylko główny bohater tego święta – uroczy i hojny św. Mikołaj, ale także jego oddani pomocnicy. Ich obecność sprawiła, że parada była jeszcze bardziej kolorowa, a radość dzieciom dawała się niemalże wyczuć w powietrzu.

Poza tym, na młodszych mieszkańców Brześcia Kujawskiego czekało wiele atrakcji. Zadbano o to, aby dzień ten został na długo zapamiętany przez najmłodszych. Przygotowano dla nich różnego rodzaju animacje, które dostarczyły im mnóstwo emocji oraz niezapomnianych wrażeń.

Energia panująca podczas tego wydarzenia była zaraźliwa. Każdy uczestnik korowodu miał okazję poczuć magię świąt na własnej skórze. Co więcej, nikt nie wyszedł z parady z pustymi rękami – każdy, bez wyjątku otrzymał słodki upominek od samego Mikołaja. Ten wieczór był pełen uśmiechu, radości i świątecznej atmosfery.