Co może prywatny detektyw?

Co może prywatny detektyw?

Czasami dochodzimy do momentu, kiedy pomóc nam może tylko detektyw. Bo ktoś nas śledzi, ale nie wiemy, czego od nas chce i na ile jest groźny. Bo partnerka zachowuje się dziwnie, jakby kogoś miała. Bo podejrzewamy, że w naszym domu jest zamontowany podsłuch. Albo wiemy, że ktoś ukradł nam dane albo pomysł, lecz nie wiemy, jak to udowodnić. W takich sytuacjach dobrze jest odwiedzić biuro detektywistyczne (zajmujące się na przykład wykrywaniem podsłuchów czy ochroną w biznesie) i zatrudnić detektywa Łódź.

Wykrywanie podsłuchów, zdrada małżeńska, wykrywanie kłamstw

Detektyw Łódź oferuje różnego rodzaju usługi. Zajmuje się:

  • wykrywaniem kłamstw – w obszarze zarówno biznesowym (np. kradzieże danych, pomysłów, weryfikacja pracowników i partnerów biznesowych), jak i prywatnym: zdrady, molestowania.

  • wykrywaniem podsłuchów – na przykład podsłuchów GSM, radiowych, sejsmicznych, przewodowych, bezprzewodowych, komputerowych, telefonicznych, dyktafonowych. Jest tak wiele rodzajów podsłuchów, gdyż każdy wykorzystuje inną technologię. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że podsłuch można ukryć nie tylko w przedmiotach codziennego użytku, ale są także podsłuchy zdalne sterowane przez systemy laserowe, dzięki czemu możliwy jest podsłuch na bardzo dużą odległość.

  • informatyką śledczą – czyli pozyskiwanie dowodów za pomocą nowoczesnych technologii informatycznych.

  • zdradami małżeńskimi – trudno je wykryć. Jednak sprawny detektyw jest w stanie zauważyć symptomy wskazujące na zdradę, a potem ją wykryć, na przykład przy pomocy podsłuchu, internetu, rozmowy ze znajomymi.

  • sprawami gospodarczymi – kontrola zwolnień lekarskich L – 4, zwalczanie nieuczciwej konkurencji, działanie na szkodę firmy przez pracowników, wykorzystywanie znaków towarowych marki, weryfikacja kandydatów w procesie rekrutacji, monitorowanie i kontrola franczyzobiorców.

  • sprawami kryminalnymi – szantaż, uprowadzenia, groźby, molestowanie seksualne, stalking.

  • ochroną w biznesie – uzyskiwanie informacji o strategicznym znaczeniu, wyjście z kryzysowej sytuacji typu niekorzystny zbieg wydarzeń czy wyciek informacji, kreowanie oraz utrwalanie korzystnego wizerunku.

  • sprawami rodzinnymi – na przykład zbieranie materiału genetycznego, ustalenie miejsca pobytu ojca.

  • upadłością, leasingiem, ubezpieczeniami – jeśli leasingobiorca nie zwraca rzeczy, biuro detektywistyczne może reprezentować klienta w postępowaniu o wydanie rzeczy, a także w sprawach o odszkodowania, świadczyć kompleksowe usługi w sprawach upadłościowych czy restrukturyzacyjnych

Detektyw Łódź laureatem prestiżowej nagrody

Biuro detektywistyczne topdetektyw.pl kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Może pochwalić się długoletnią praktyką oraz doświadczeniem. Ma też odpowiednie uprawnienia, na przykład licencję detektywa, wpis do rejestru działalności, ubezpieczenie w zakresie działalności cywilnej. Jest laureatem plebiscytu Orły Ochrony, będącej prestiżową nagrodą dla najlepszych agencji detektywistycznych. Co ważne – nagroda ta wystawiana jest na podstawie ocen klientów. Detektyw Łódź zapewnia też pełną anonimowość oraz dyskrecję.