Samochody Google Street View odwiedziły Brześć

Samochody Google Street View odwiedziły Brześć

Google Street View aktualizuje zdjęcia z Polski. W związku z tym o samochodach Google znowu zrobiło się głośno. Warto przypomnieć, że auta Google Street View zjawiły się w Brześciu w 2018 roku.

Mieszkańcy Brześcia na mapach Google

Mimo że codziennie patrzymy na siebie w lustrze, jest coś fascynującego w możliwości zobaczenia siebie na zdjęciach z wydarzeń w mieście lub właśnie na słynnych mapach Google. Wozy Google’a pojawiają się w rozmaitych miastach regularnie, aktualizując dane. Dzięki temu zyskujemy dostęp do wirtualnej bazy, która nie przestaje fascynować ludzi na całym świecie.

Mieszkańcy Brześcia uwiecznieni na zdjęciach zrobionych przez samochody Google bardzo często nie zdają sobie sprawy z tego nietypowego, przypadkowego wyróżnienia. Efektem tego są zdjęcia osób taszczących siaty z zakupami, pracujących lub spacerujących po mieście. Wszystkie twarze osób widocznych na mapach Google są zamazane w celu ochrony prywatności tych osób. Zakładamy jednak, że gdyby nie to, większość ludzi miałaby na zdjęciach niemądrą minę. Czego innego spodziewać się na zdjęciach robionych z zaskoczenia?

Wyjątkowe funkcje map Google

Dzięki mapom Google możesz w kilka chwil przenieść się do dowolnego miejsca na Ziemi. Możesz zobaczyć miejsca, których nigdy nie byłbyś  w stanie zwiedzić na żywo. Otwiera to nowe możliwości. Nie dziwi zatem, dlaczego wirtualne podróżowanie za pośrednictwem map Google stało się takie popularne. Towarzyszący odkryciom dreszczyk emocji, chęć znalezienia kogoś znajomego lub odkrycia jakiejś tajemnicy to tylko przykłady powodów, dla których ludzie spędzają godziny na przeglądaniu efektów pracy Google Street View.