Zakontraktowane kolejne inwestycje drogowe w Brześciu Kujawskim!

Zakontraktowane kolejne inwestycje drogowe w Brześciu Kujawskim!

Z radością informujemy, że udało nam się podpisać kontrakty na realizację nowych projektów inwestycyjnych. Te obejmują między innymi modernizację lokalnej infrastruktury drogowej.

Przebudowa drogi gminnej Gustorzyn – Aleksandrowo – Brzezie jest jednym z najważniejszych przedsięwzięć, które zostanie zrealizowane przez firmę WPRD. Dodatkowo, dzięki współpracy z LuxDom, udało się ustalić plany budowy nowych dróg oraz ścieżek rowerowych na osiedlu ulic Królewskiej, Archeologów i Książąt Kujawskich.

Planujemy również przeprowadzić niezbędną przebudowę chodnika w Dubielewie, co zostanie przeprowadzone przy współpracy z firmą Pneumatic. Ostatnią z zaplanowanych inwestycji jest modernizacja chodnika przy ulicy Szkolnej w Brześciu Kujawskim, za którą odpowiada firma DawBud.

Na sfinansowanie tych wszystkich inwestycji otrzymaliśmy aż 80% dofinansowania ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Łączna wartość wszystkich planowanych projektów wynosi 5 605 439,65 zł. Przychylnie patrzymy w przyszłość i z niecierpliwością oczekujemy na zakończenie prac budowlanych, które zaplanowane są do dnia 28 czerwca 2024 roku.