Spotkanie edukacyjne dla przedsiębiorców z Włocławka i okolic organizowane przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną

Spotkanie edukacyjne dla przedsiębiorców z Włocławka i okolic organizowane przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną

Zaproszenie na spotkanie skierowane do włocławskich przedsiębiorców nadsyła Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, we współpracy z Urzędem Miasta Włocławek, FLEX HR oraz Powiatowym Urzędem Pracy w tymże mieście. Spotkanie dedykowane jest nie tylko biznesmenom z samego Włocławka, ale również tych z powiatu włocławskiego.

Sesja edukacyjna odbędzie się 4 grudnia 2023 r. i rozpocznie się o godzinie 10:00. Miejsce spotkania to Sala Kameralna znajdująca się w Centrum Kultury Browar B, położonym przy ulicy Łęgskiej numer 28.

Program spotkania obejmuje ciekawe tematy, które mogą być pomocne w prowadzeniu działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy dowiedzą się więcej na temat pokolenia Z – czego starsze pokolenia mogą się od nich nauczyć. Omówione zostaną też różne formy wsparcia dla pracodawców udzielane przez instytucje państwowe i inne organizacje. Jednym z kluczowych punktów spotkania będzie prezentacja możliwości uzyskania zwolnienia z podatku dochodowego na nowo realizowane inwestycje.

Po części merytorycznej, organizatorzy przygotowali czas na poczęstunek i dyskusję. To będzie doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami.