Zaginięcie 12-letniego chłopca w Miechowicach Nowych zakończone happy endem

Zaginięcie 12-letniego chłopca w Miechowicach Nowych zakończone happy endem

W ciemnościach nocy, dokładnie między 22 a 23 marca 2024 roku, służby ratunkowe – strażacy, funkcjonariusze policji oraz personel medyczny – zostały zaalarmowane i wezwane do działania. Wszystko to miało miejsce w miejscowości Miechowice Nowe na terenie Gminy Brześć Kujawski. Misją było odnalezienie zaginionego dwunastolatka.

Jak poinformował nas Mariusz Bladoszewski, przedstawiciel PSP Włocławek, rodzina chłopca zgłosiła jego nieobecność do odpowiednich służb. Rodzice po raz ostatni widzieli go w domu 22 marca, a alarm o jego zaginięciu zaczęli bić około godziny 23:00 tego samego dnia. Chłopiec opuścił swój dom i nie powrócił do niego, co skłoniło zaniepokojonych bliskich do natychmiastowego podjęcia działań poszukiwawczych.

Szczęśliwie całe zdarzenie zakończyło się pomyślnie. Zaginiony nastolatek został odnaleziony o godzinie 6 rano dnia następnego i na szczęście nie wymagał interwencji medycznej.

Cała akcja poszukiwawcza angażowała strażaków z OSP Brześć Kujawski, funkcjonariuszy policji oraz personel medyczny, którzy w pełni zaangażowani w swoją misję, poświęcili swoje siły i czas na pomoc potrzebującemu 12-latkowi.