Wypadek drogowy w miejscowości Bielawy – Honda dachuje na drodze krajowej nr 270

Wypadek drogowy w miejscowości Bielawy – Honda dachuje na drodze krajowej nr 270

Jutrzenka dnia 17 stycznia 2024 roku była miejscem niefortunnego zdarzenia drogowego, które miało miejsce na terenie gminy Lubraniec, dokładniej w miejscowości Bielawy. Osobówka marki Honda utraciła przyczepność, a wynikające z tego konsekwencje były drastyczne – pojazd wypadł z drogi, po czym dachował i zakończył swoją jazdę w przydrożnym rowie. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano trzy ekipy Straży Pożarnej. Szczegółowe informacje i materiał fotograficzny z tego nieszczęśliwego incydentu można znaleźć pod numerem drogi krajowej (DW) 270.

Alarmujący sygnał o tym zdarzeniu nadszedł do centrów ratunkowych dokładnie o godzinie piątej rano siedem minut (5:07) w środę 17 stycznia 2024 roku. Bez zbędnej zwłoki na miejsce wypadku wysłano zespoły Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej (JOP), które składały się z jednostek OSP Brześć Kujawski, OSP Lubraniec oraz JRG nr 1 Włocławek.

Podczas nieszczęśliwego incydentu w samochodzie znalazły się cztery osoby. Na nasze szczęście, wszystkim udało się opuścić wrak pojazdu zanim na miejsce dotarły służby ratunkowe. Jak informuje Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy Straży Pożarnej we Włocławku, po przyjeździe na miejsce zdarzenia, ekipa medyczna przeprowadziła dogłębne badania wszystkich uczestników tragicznego zdarzenia.