Tragiczny wypadek na drodze krajowej 91

Tragiczny wypadek na drodze krajowej 91

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Unisławice, a suma pasażerów obu pojazdów wynosiła 5. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego odpowiedział na wezwanie, lądując na miejscu zdarzenia.

Wypadku doszło we wtorek (04.06), nieco po godzinie siódmej rano, na odcinku DK91 przechodzącym przez Unisławice, które są częścią gminy Kowal.

Zderzenie miało miejsce między dwoma samochodami osobowymi – marki Citroen i Audi. Trzy osoby wymagały natychmiastowej pomocy medycznej.

W Audi podróżowały dwie osoby, natomiast Citroen przewoził trzy osoby. Wszystkie trzy osoby potrzebujące pomocy medycznej były pasażerami Citroena.

Troje pasażerów z Citroena zostało przetransportowanych do szpitala. Jak informuje starszy kapitan Joachim Zefert ze straży pożarnej we Włocławku, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wylądował na miejscu zdarzenia jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.

Na szczęście, żadne z obrażeń odniesionych przez pasażerów nie były poważne. Mimo to, wszystkich przewieziono do szpitala na dodatkowe badania w celu wykluczenia ewentualnych obrażeń wewnętrznych.