Próba kradzieży towaru przez 30-latka

Próba kradzieży towaru przez 30-latka

Próba ucieczki z przywłaszczonym towarem skończyła się niepowodzeniem dla złodzieja działającego na terenie powiatu radziejowskiego. Nieoczekiwanie, dwaj dzielnicowi z Komisariatu Policji Brzeście Kujawskim (powiat włocławski), których służba miała wówczas przerwę, stanęli na drodze mężczyzny. W wyniku ich interwencji, 30-latek został ukarany grzywną, a skradzione towary wróciły do sprzedaży.

Kilka dni temu w jednym ze sklepów powiatu radziejowskiego doszło do próby kradzieży. Świadkami tego incydentu byli dwaj dzielnicowi, sierż. szt. Michał Kozłowski i sierż. szt. Łukasz Lewandowski z Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim (powiat włocławski), którzy odwiedzili sklep podczas swojego wolnego czasu. Byli oni świadkami konfrontacji między kobietą a mężczyzną i natychmiast podjęli działania.

Z relacji ekspedientki wynikało, że mężczyzna planował opuścić teren sklepu bez zapłacenia za towar. Dzielnicowi niezwłocznie zareagowali na tę sytuację i stanęli na drodze nieuczciwego klienta, zabezpieczając miejsce zdarzenia do czasu przybycia lokalnej jednostki policji.

Złodziej, 30-letni mężczyzna, ostatecznie został ukarany mandatem za kradzież. Skradzione przez niego produkty chemii gospodarczej powróciły do dalszej sprzedaży.