Nowoczesny radiowóz Kia Sportage dla policjantów z Brześcia Kujawskiego

Nowoczesny radiowóz Kia Sportage dla policjantów z Brześcia Kujawskiego

Służby mundurowe działające na terenie Brześcia Kujawskiego mogą się pochwalić nowym nabytkiem. Komendant miejscowego Komisariatu Policji odebrał bowiem nowy, oznakowany radiowóz. Prezentacja pojazdu odbyła się uroczyście i zgromadziła nie tylko kadrowe szeregi policji, ale również przedstawicieli lokalnych władz samorządowych, którzy dołożyli się do zakupu pojazdu.

Nowoczesna Kia Sportage, ozdobiona nowymi oznaczeniami policyjnymi, została oficjalnie przekazana do użytku 18.12.2023 r. Ceremonia odbyła się przed siedzibą Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim. Uroczystość zgromadziła przywódców włocławskiej i brzeskiej jednostki policji, ale także szereg znaczących postaci samorządu terytorialnego.

Na uroczystości obecni byli między innymi: Pan Roman Gołebiewski, Starosta Powiatu Włocławskiego, Pan Tomasz Chymkowski, Burmistrz Brześcia Kujawskiego, Pan Piotr Stanny, Przewodniczący Rady Miejskiej w Brześciu Kujawskim oraz Pani Larysa Krzyżańska, Wójt Gminy Lubanie. To właśnie oni przyczynili się do sfinansowania nowego radiowozu, pokrywając połowę jego kosztów.