Koncert dla niej…  Niepodległej!

Koncert dla niej…  Niepodległej!

Koncert dla niej… Niepodległej to niesamowity koncert, który odbędzie się 11 listopada 2020 w Brześciu Kujawskim z okazji Święta Niepodległości. Twórcami i pomysłodawcami koncertu są Brzeskie Centrum Kultury oraz Towarzystwo Kulturalne. Oczywiście nie zabraknie pieśni patriotycznych oraz wojskowych. Jednak w tym roku koncert będzie inny, niż te, które pamiętamy z ubiegłych lat dlaczego?

Koncert w naszych domach

W tym roku ze względu na sytuację związaną z koronawirusem koncert nie odbędzie się w swojej tradycyjnej formie. Osoby chętne do wzięcia udziału w koncercie, mogą spokojnie pozostać w domach, ponieważ będzie on transmitowany online. Transmisję z koncertu znajdziemy tutaj. Koncert dla Niepodległej rozpocznie się o godzinie 18.00, 11 listopada 2020 roku. 

Wystąpią

Na koncercie będziemy mogli usłyszeć pieśni patriotyczne i wojskowe w wykonaniu:

  • Kapeli z Szaconkiem,
  • Koło Wokalne „Gama”.

Wśród solistów usłyszymy: Elżbietę Chybcińską, Agatę Kubajkę, Justynę Gruszecką, Małgorzatę Olejnik, Barbarę Szatkowską, Izabelę Szczepaniak, Roksanę Szczepaniak, Julię Walo, Marcina Majewskiego, Bartka Marmurowicza oraz Pawła Wojciechowskiego.  Utwory zostaną zagrane przez wspomnianą Kapelę z Szaconkiem, natomiast dźwięki instrumentów uświetnią swoim wokalem wokaliści z Koła Wokalnego „Gama”.