Izbica Kujawska: Pracownik zasłabł na budowie. Nie udało się go uratować

Izbica Kujawska: Pracownik zasłabł na budowie. Nie udało się go uratować

Dnia 9 czerwca w Izbicy Kujawskiej doszło do tragicznej sytuacji, w wyniku której zasłabł 56-pracownik budowy. Na miejscu pojawiły się służby medyczne, które przystąpiły do natychmiastowej reanimacji pacjenta. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Sprawę wyjaśniają włocławscy funkcjonariusze.

Śmiertelna tragedia wydarzyła się w zeszły czwartek około godziny 11:30 na terenie budowy przy ulicy Sportowej w miejscowości Izbica Kujawska (pow. włocławski), gdzie 56-letni pracownik nagle zasłabł, przewrócił się i nie wykazywał oznak życia. Na miejsce wysłano Zespół Ratownictwa Medycznego z Brześcia Kujawskiego, który błyskawicznie przystąpił do reanimacji mężczyzny. Niestety, pomimo intensywnych prób, pacjent zmarł na placu budowy.

O podobnych wydarzeniach przeczytasz też na portalu zawiercieinfo.pl.

Zwłoki 56-latka zabezpieczone do dalszej analizy

Jak poinformowała nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowa z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, funkcjonariusze pracowali na miejscu tragedii pod nadzorem prokuratora, który wydał decyzję o zabezpieczeniu zwłok 56-latka do dalszych badań. Jak na tę chwilę nie są znane przyczyny śmierci mężczyzny, w związku z czym prokuratura ma nadzieję, że więcej światła na sprawę rzucą wyniki zaplanowanej już sekcji zwłok.

W akcji ratunkowej uczestniczyły zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej Izbica Kujawska i Zespół Ratownictwa Medycznego z Brześcia Kujawskiego.