Brześć Kujawski: Przy ul. Kilińskiego znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja ustala przyczynę śmierci

Brześć Kujawski: Przy ul. Kilińskiego znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja ustala przyczynę śmierci

W ubiegły piątek na jednej z ulic Brześcia Kujawskiego doszło do tragicznego odkrycia. Okazało się, że na chodniku leży mężczyzna, który nie wykazuje żadnych oznak życia. Po przyjeździe na miejsce karetki pogotowia lekarze stwierdzili zgon. O wszystkim powiadomiono funkcjonariuszy policji, którzy rozpoczęli dochodzenie, próbując ustalić przyczynę śmierci.

Do tragicznego znaleziska doszło 11 marca około godziny 10:00 przy ul. Kilińskiego w Brześciu Kujawskim. Powiadomiono policję i pogotowie ratunkowe, oznajmiając, że na chodniku leży dorosły mężczyzna, który nie wykazuje żadnych oznak życia.

Zwłoki zabezpieczono i przewieziono do prosektorium

Po chwili na ul. Kilińskiego dotarły służby medyczne, które natychmiast zajęły się pacjentem. Jednak po oględzinach stwierdzono, że 46-letni mężczyzna nie żyje. Na czas dochodzenia policja zamknęła miejsce zdarzenia, współpracując z rejonową prokuraturą. Zwłoki 46-latka zostały odpowiednio zabezpieczone i odwiezione do prosektorium.

Jak podaje oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji we Włocławku – nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, jak na tę chwilę w dalszym ciągu trwa dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyny zgonu 46-latka.

Jeżeli szukasz więcej podobnych newsów, koniecznie odwiedź Siedlce Info.