Zamknij

REKLAMA
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
13:20, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
11:26, 09.07.2018
Z każdym rokiem przybywa zadłużonych Polaków. Nagła utrata pracy, problemy zdrowotne i złe gospodarowanie środkami finansowymi wpędzają część osób w spiralę zadłużenia, z której nie tak łatwo się wyplątać. Poznaj nasze sposoby na rozsądne zarządzanie finansami.
11:26, 19.06.2018
To obecnie ósme wydanie ankiety organizowanej dzięki Ferratum Group pośród swoich klientów o nazwie Wakacyjny Barometr Ferratum. W badaniu, organizowanym co pół roku, udział wzięło aż 22 tysiące gospodarstw domowych. Celem ankiety było zbadanie m.in. jakie plany mają respondenci na lato, który model robienia zakupów wybiorą: online czy sztampowy oraz w którym kraju spędzą większą część wakacji.
11:46, 21.05.2018
Nawet jeżeli na co dzień nie miewasz problemów finansowych, zdarzają się sytuacje, w których zwyczajnie trzeba pożyczyć gotówkę. Jeśli nie od znajomych lub rodziny, to gdzie? Bez zbędnych formalności zrobisz to w wyspecjalizowanej firmie z sektora pozabankowego. Wygodne raty pozwolą zniwelować konsekwencje zobowiązania. Nie pozostaje nic jak tylko porównać oferty, znajdując tę najkorzystniejszą.
14:17, 30.04.2018
Dobrze dobrane do naszych indywidualnych potrzeb łóżko, to warunek konieczny, aby wygodnie i zdrowo wypoczywać podczas snu. Zaniedbanie w tej kwestii nie tylko zaburzy nasz komfort snu, ale może realnie wpłynąć na stan naszego zdrowia. Dlatego w ofercie salonów DlaSpania.pl zadbaliśmy, żeby wszystkie łóżka były utrzymane w najwyższej jakości wykonania przy zastosowaniu najlepszych materiałów.
15:45, 12.02.2018
Rynek pracy podlega bardzo dynamicznym zmianom. To sprawia, że pracownicy muszą wykazywać się większą umiejętnością adaptacji do nowych warunków. Coraz mniejsza liczba przedsiębiorstw jest w stanie zaoferować stabilne zatrudnienie. Dodatkowo od kandydatów wymaga się większych umiejętności, po to, aby byli w stanie pracować wielozadaniowo. Z punktu widzenia tych wszystkich zmian, istotny okazuje się samorozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji.
15:43, 12.02.2018
Przyjmuje się, że w tym roku ok. 1,4 mln Polaków, którzy zarabiają najniższą krajową będą mogli liczyć na podwyżkę. Ponadto, wzrośnie także stawka godzinowa do 13.70 zł. Korzyści będą czerpać nie tylko ci pracujący na etacie, ale także osoby zatrudnione na umowę o dzieło czy zlecenie.
15:39, 12.02.2018
Nasze zachowanie i wygląd są niemal tak samo istotne, jak umiejętności i kwalifikacje niezbędne na danym stanowisku, gdy staramy się o pracę. Warto inwestować czas i wysiłek we wszechstronny rozwój, jeśli zależy nam na realizowaniu planów zawodowych.
10:02, 09.01.2018
Wynagrodzenia z tytułu umów-zleceń najczęściej są ozusowane, co oznacza, że pomniejsza się je o składki na ubezpieczenia: emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne. Dodatkowo pracodawca opłaca również składkę wypadkową. Odlicza się od nich również zaliczkę na podatek dochodowy. Należności z tytułu umów o dzieło najczęściej nie są oskładkowane, ale podlegają opodatkowaniu.
09:59, 09.01.2018
Wszyscy pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i większość zleceniobiorców – to grupy podlegające ubezpieczeniom społecznym: emerytalnemu, rentowemu, chorobowemu i wypadkowemu. W przypadku zleceniobiorców ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne. Łączny wymiar składek stanowi nieco ponad 20% wynagrodzenia brutto.
REKLAMA
© naszbrzesc.pl | Prawa zastrzeżone