Zamknij

REKLAMA
09:35, 25.04.2018
Świadczenia należne z obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej sprawcy wypadku, czy kolizji drogowej najczęściej kojarzy się z pokryciem kosztów naprawy uszkodzonego samochodu. Oczywiście jest to podstawowe, ale niejedyne świadczenie, jakiego może domagać się poszkodowany w wypadku samochodowym. Zdarzenie drogowe najczęściej powoduje także szkody osobowe oraz wiele problemów związanych z kontynuowaniem podróży. Niekiedy trudności z dotarciem na czas do celu są dla poszkodowanego bardzo dotkliwe – wystarczy wskazać na niepojawienie się na ważnym spotkaniu, czy nie dotarcie do pracy. Jednak, o czym często się zapomina, obowiązkowe ubezpieczenie OC chroni przed tego typu konsekwencjami.
21:50, 19.03.2018
Dzisiaj wszystkie firmy kurierskie udostępniają możliwość zamówienia kuriera przez internet. Zamawiając kuriera w ten sposób, nie musisz się fatygować na pocztę ani do punktu nadawczego, a możesz wysyłać tanie przesyłki kurierskie zarówno w kraju, jak i za granicę. Wysyłka kurierem z domu jest bardzo prosta – nie wymaga to specjalnych umiejętności, a jedynie dostępu do internetu.
12:50, 02.02.2018
Okazji do wręczania upominków ukochanym kobietom w ciągu roku znajdziemy wiele. Imieniny, urodziny czy rocznica ślubu to obowiązkowe momenty, by podarować bliskiej nam osobie coś wyjątkowego. Szczególny dzień, jakim jest Święto kobiet obchodzone 8 marca to też doskonała okazja, aby podziękować, złożyć wyrazy szacunku i miłości naszym najbliższym Paniom.
1
10:25, 16.12.2017
„Kucharka z parciem na szkło „– jak o sobie mówi Monika Goździalska była w ostatnich dniach gościem Pytania na śniadanie w TVP, gdzie wypowiadała się na swój ulubiony temat, czyli kulinarny. Po wyjściu z budynku telewizji zszokowała Nas tym, co miała na sobie.
11:53, 12.12.2017
Brześć rozświetliły już świąteczne iluminacje. Jak w tym roku wygląda świąteczna prezentacja Brześcia Kujawskiego, jakie nowe elementy pojawiły się na skwerze miejskim, właśnie teraz odpowiadamy na te pytania i prezentujemy zdjęcia.
15:53, 27.11.2017
Od początku przyszłego roku z mapy Polski zniknie kilka skądinąd ciekawych miejscowości. Nie pojedziemy już do Łapówki, Zgody czy Ameryki, która jak się okazuje jest niedaleko Nas, w gminie Lubień Kujawski.
09:23, 27.11.2017
Celebrując różne uroczystości i wydarzenia w gronie przyjaciół czas płynie przyjemnie, rozrywkowo, ale zbyt szybko. Czasami sytuacja wymaga odpowiedniego udoskonalenia wspólnie spędzonych chwil, wyjątkowego potraktowania naszych najbliższych, chociażby z okazji wypadających urodzin, imienin, czy szczególnych wydarzeń. Jaki prezent podarować najbliższym znajomym? Postawić na klasykę, czy zabawny wymiar upominku? Gdzie szukać najlepszych okazji i na co zwracać uwagę? Podpowiemy, jak kupić prezenty szybko, łatwo i przyjemnie.
2
11:04, 24.11.2017
Agnieszka Machówna jako „czarująca suka”, Aleksander Graham Bell w nocnych igraszkach z kolegą, czy Rasputin jako „demon seksu” to tylko cześć przewrotnych i dwuznacznych tytułów z kanału Historia bez Cenzury. Wczoraj dołączył do nich kolejny, „mały, ale wariat”, czyli historia Łokietka nakręcona m.in. w Brześciu Kujawskim.
10:40, 11.11.2017
Gęsina wraca na polskie stoły a szczególnie głośno o potrawach z nią w roli głównej jest w listopadzie. Nic dziwnego, gęsina wchodzi do polskich domów szczególnie za sprawą „Na św. Marcina gęsina” lub tak jak chcą tego w naszym województwie „na św. Marcina kujawsko-pomorska gęsina”.
10:47, 05.09.2017
Uzdrowisko Wieniec Zdrój sprzedane Rydzykowi - taka informacja krąży od kilku tygodni wśród mieszkańców regionu, w tym również brześcian. Prawda czy plotka, odpowiada sam właściciel obiektu Krzysztof Grządziel.
18:55, 07.07.2017
W czwartkowy wieczór mieszkaniec Włocławka trafił „szóstkę” w Lotto i wygrał prawie 5,5 miliona złotych. To już kolejna „szóstka” trafiona w Włocławku. Największa wygrana padła rok temu, wówczas szczęśliwiec wzbogacił się o 12 milionów złotych.
16:20, 29.06.2017
Nad regionem przeszła burza idealna do...fotografowania! Zdjęcia czytelników
08:29, 14.04.2017
Nie jeden mieszkaniec naszego miasta zastanawiał się pewnie co się dzieje z aleją kasztanową przy ulicy Traugutta w Brześciu. Odpowiedź jest prosta. Zaczęły się szczepienia kasztanów.
REKLAMA
© naszbrzesc.pl | Prawa zastrzeżone