Zamknij
REKLAMA

Tragiczny czas na drogach w regionie. We wtorek zmarła kolejna osoba.

18:25, 13.02.2018 | NaszBrzesc.pl
REKLAMA
Skomentuj
W wypadku w Psarach, gm. Chodecz poszkodowane zostały 4 osoby. Jedna z nich, 19-letnia dziewczyna zmarła dziś rano w szpitalu. Fot. KMP Włocławek

Ciężki weekend na drogach regionu. Policja i straż pożarna musiała interweniować częściej niż zwykle.

W poniedziałek przed godziną 9 na drodze powiatowej w miejscowości Psary, gmina Chodecz, doszło do wypadku z udziałem Forda Galaxy, którym podróżowały 4 osoby. Z wstępnych ustaleń wynika, że 41-letnia kierująca fordem jadąc w kierunku Chodcza najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i zjechała na pobocze, gdzie po wjechaniu na skarpę pojazd dachował - poinformował sierż. Tomasz Tomaszewski z włocławskiej policji. Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziono 4 osoby. Wśród poszkodowanych była 19-letnia uczennica chodeckiego technikum żywienia - dziewczyna zmarła dziś rano.

W poniedziałek do groźnego wypadku doszło w Pikutkowie, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 62 z wjazdem na autostradę A1 (węzeł Włocławek-Zachód). W kolizji uczestniczyły dwa auta osobowe i ciężarówka. Do szpitala przewieziono łącznie 3 osoby, wśród poszkodowanych było małe dziecko. Ruch na drodze został przywrócony po około 2 godzinach.

[ZT]394[/ZT]

W sobotę rano we wsi Samszyce, gmina Osięciny policjanci z Radziejowa dokonali szokującego odkrycia (nieoficjalnie mówi się, że to rodzice 17-latki na miejscu byli pierwsi). Choć nie był to wypadek komunikacyjny, 17-letnia dziewczyna i 21-letni chłopak ponieśli śmierć w aucie. Informacja obiegła ogólnopolskie media. Już dziś wiadomo, że bezpośrednią przyczyną śmierci pary było zatrucie tlenkiem węgla - potwierdzają to biegli pracujący przy wyjaśnianiu tej sprawy. 

[ZT]388[/ZT]

 

(NaszBrzesc.pl)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© naszbrzesc.pl | Prawa zastrzeżone