Zamknij

Hubert Tomczak zajął drugie miejsce w Więcborku. Pobił swoje rekordy życiowe.

21:39, 12.03.2018 | N.B
REKLAMA
Skomentuj
Jeszcze w tym półroczu Hubert Tomczak wystartuje w mistrzostwach Polski klubów LZS / Fot. nadesłane

Reprezentant sekcji podnoszenia ciężarów GKS Łokietek wziął udział w sobotę w Wojewódzkim Turnieju Młodzików do lat 15. Zawody odbyły się w Więcborku. Hubert Tomczak zajął tam drugie miejsce.

Hubert Tomczak poprawił swoje rekordy życiowe w rwaniu i podrzucie co musiało dać mu wysokie miejsce w tym konkursie. Ostatecznie uplasował się na drugim miejscu, tuż za medalistą mistrzostw Polski, Marcinem Wiatrowiczem. Wynik cieszy, ale nie jest najważniejszy, twierdzi Tomasz Michalak, który pracuje z Hubertem.

- Ważny jest powrót na pomost. Ten chłopak to talent czystej wody, nie wygrał z rywalem, ale pokonał siebie. Nie liczyłem na takie wyniki, tym bardziej, że podczas ostatnich tygodni treningowych ze względu na przebyty uraz oraz śmierć taty Hubert nie trenował na 100 %. Wynik potwierdza tylko możliwości jakie drzemią w tym chłopaku" powiedział po starcie trener Tomasz Michalak.

Teraz przed Hubertem przygotowania do Mistrzostw Polski LZS. Będą to najważniejsze zawody dla Huberta jeszcze w tym półroczu. Do tych zawodów Hubert przygotowywać się będzie z zawodnikami Husarii Lubraniec.

(N.B)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© naszbrzesc.pl | Prawa zastrzeżone