Zamknij

Pięściarze z Łokietka sparingowali w Warszawie.

21:26, 12.03.2018 | N.B
REKLAMA
Skomentuj
Pięściarze GKS Łokietek przygotowują się do ważnych startów. Adrian Lewandowski wystartuje w eliminacjach mistrzostw Europy / Fot. nadesłane

Podopieczni sekcji bokserskiej przy GKS Łokietek pod opieką trenera Jarosława Kapelińskiego działającej wzięli udział w sparingach we warszawskim klubie bokserskim „Pięściarz”

Warszawskie sparingi były sprawdzianem i kolejnym doświadczeniem przed zbliżającymi się niebawem ważnymi zawodami dla brzeskich pięściarzy. Adrian Lewandowski przygotowuje się do eliminacji mistrzostw Europy, Wiktoria Woźniak do mistrzostw okręgu a Krystian Szymański do Pucharu Polski juniorów.

- Swój międzynarodowy sparing stoczył Adrian Lewandowski który w ostatnim czasie zrobił duży progres i pozwala to z dużymi nadziejami patrzeć w najbliższą przyszłość. Cenne lekcje i nowe doświadczenia wyciągnęli także Wiktoria Woźniak i Krystian Szymański - dzięki tym sparingom kontrolnym będzie im łatwiej zmagać się znaczących zawodach a mi jako trenerowi daje to cenny materiał do dalszej pracy i poprawy małych niedoskonałości, opowiadał po wizycie w Warszawie, trener sekcji bokserskiej, Jarosław Kapeliński.

W najbliższym czasie naszych pięściarzy czekają starcia sparingowe na ringach włocławskiego Startu a w niedzielę, 18 marca zawodnicy sekcji powalczą w oficjalnych zawodach w Szczecinie.

(N.B)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© naszbrzesc.pl | Prawa zastrzeżone