Zamknij
REKLAMA

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google? Sprawdź!

09:11, 29.03.2018 | Materiał Partnera
REKLAMA
Skomentuj
Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google? Sprawdź!

Dotarcie na szczyt wyszukiwarki na dochodowe słowa i frazy kluczowe to marzenie wielu firm. Sposobem na wypromowanie witryny w organicznych wynikach wyszukiwania jest pozycjonowanie stron. Ile jednak powinna kosztować rzetelna usługa w tym zakresie? Na to pytanie odpowiedzi poszukuje wielu przedsiębiorców, gdyż rozstrzał cenowy ofert przedstawianych przez agencje jest znaczny. W dalszej części artykułu wyjaśnimy, jakie czynniki wpływają na koszt pozycjonowania. 

Jak agencje wyceniają usługę pozycjonowania stron?
Bardzo znaczna rozpiętość cennika w zakresie pozycjonowania strony potrafi przyprawić przedsiębiorcę o prawdziwy zawrót głowy. Dla ułatwienia znalezienia najlepszej oferty omówimy, jakie czynniki warunkują wycenę pozycjonowania strony:

  • metoda pozycjonowania – na rynku znajdziemy agencje, które wykorzystują bardzo różne metody do pozycjonowania stron swoich klientów. Najtańsze oferty bazują na pozyskiwaniu niskiej jakości odnośników do strony przez automaty. To sposób, który nie wymaga dużego nakładu kosztów, jednak obarczony jest dużym ryzykiem otrzymania kary od Google i finalnie utraty pozycji. Roboty Google dość szybko znajdują automatycznie generowane linki. Bezpieczniejszym, ale i droższym sposobem na pozycjonowanie stron jest zdobywanie odnośników z wartościowych stron. Takie działanie wymaga odpowiedniego nakładu czasu, ale też pieniędzy. Pozyskując jednak dobre linki możemy liczyć na zdobycie wysokich pozycji i zmniejszenie ryzyka otrzymania kary od Google. 
  • słowa kluczowe – wnikliwa analiza słów kluczowych powinna być podstawą pozycjonowania strony. Od ustalonych słów kluczowych, które będą promowane zależy w dużej mierze wycena usługi. Obecnie pozycjonowanie niewielkiej liczby fraz jest mało skuteczne. Zawężając pozycjonowanie stron do zaledwie kilku fraz możemy negatywnie wpłynąć na kondycję witryny. Nadmierne linkowanie na kilku słowach jest niekorzystnie postrzegane przez algorytm wyszukiwarki. Skuteczna usługa powinna obejmować większą liczbę słów i fraz, by móc zagwarantować wartościowy ruch na stronie
  • konkurencyjność –  wycena pozycjonowania strony uzależniona jest również od konkurencyjności fraz i branży, w której działa klient. Jeśli o dotarcie do czołówki wyników wyszukiwania konkuruje z wieloma przedsiębiorstwami to cena usługi będzie wyższa. Pozycjonowanie stron na bardzo konkurencyjne frazy wiąże się zawsze z dłuższym czasem oczekiwania na efekty. 
  • historia witryny – wpływ na wycenę pozycjonowania ma też kondycja witryny. Doświadczeni specjaliści oceniają historię strony internetowej. Zawsze sprawdzane jest, czy witryna firmowa nie boryka się z karami od Google. Na cenę ma też przełożenie, czy właściciel dba o swoją stronę, czy regularnie aktualizowane są treści na niej widniejące. Równie ważne są też błędy techniczne, jakość optymalizacji i tekstów na stronie. Kompleksowa ocena wszystkich tych czynników pozwala nakreślić ile pracy należy włożyć w pozycjonowanie danej witryny. 

 

(Materiał Partnera)
REKLAMA

Komentarze (1)

iwaniukdariusziwaniukdariusz

0 0

Potrzebujesz pożyczki, ale jesteś odrzucony przez bank lub instytucje finansowe, które określają warunki niespójne z miesięcznym dochodem, wygórowanymi stopami procentowymi. Chcesz mieć pożyczkę na swoje potrzeby. Paz problemu. Niezależnie od Twojej sytuacji finansowej, oferuję Ci kredyty hipoteczne, pożyczki komercyjne, pożyczki międzynarodowe, pożyczki osobiste, kredyty wyłączne i kredyty edukacyjne. Oferuję pożyczki dostępne dla spółek osobowych i wielu. jesteś naprawdę w potrzebie, więc skontaktuj się z nami


E-MAIL iwaniukdariusz1234@gmail.com 19:38, 18.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© naszbrzesc.pl | Prawa zastrzeżone