Brześć Kujawski: W mieszkaniu znaleziono zwłoki 70-letniego mężczyzny

Brześć Kujawski: W mieszkaniu znaleziono zwłoki 70-letniego mężczyzny

W ubiegły poniedziałek w jednym z mieszkań w Brześciu Kujawskim funkcjonariusze policji i straży pożarnej dokonali tragicznego odkrycia. Po siłowym wejściu do lokalu znaleziono w nim zwłoki 70-letniego mieszkańca miasta. Na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Policja ustala szczegóły zdarzenia.

Do tragicznego odkrycia doszło 4 kwietnia około godziny 8:00 w budynku mieszkalnym przy ulicy Kilińskiego w Brześciu Kujawskim, gdzie znaleziono zwłoki 70-letniego mężczyzny. Dyżurny policyjny przyjął zgłoszenie, że już od jakiegoś czasu nie można skontaktować się z seniorem, który powinien przebywać w swoim mieszkaniu.

Podobne informacje znajdziesz tez na https://opoleinfo.pl.

Strażacy weszli do mieszkania siłą

Na miejsce przybyli strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Brześciu Kujawskim, którzy wraz z mundurowymi z Komendy Miejskiej Policji w Brześciu Kujawskim zdecydowali się na siłowe wejście do lokalu. Po otworzeniu drzwi i wejściu do mieszkania funkcjonariusze znaleźli zwłoki 70-letniego mężczyzny.

Jak relacjonuje Tomasz Tomaszewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, przy udziale lekarzy z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Brześciu Kujawskim zwłoki zostały zabezpieczone i przewiezione do prosektorium, gdzie zostaną poddane sekcji. Od wyników sekcji będą zależeć dalsze działania w tej sprawie.