Zamknij
REKLAMA

Pedofil we Włocławku. Wpadł bo wychwycił go "łowca pedofilów"

10:51, 02.03.2018 | Ł.D.
REKLAMA
Skomentuj
28-letni mężczyzna wpadł bo nawiązał kontakt z podającym się za dziewczynkę łowcą pedofilów. / Fot. ilustracyjne, pixabay.com

We Włocławku zatrzymano mężczyznę podejrzanego o składanie seksualnych propozycji małoletniej. Jak ustaliło DDWloclawek.pl, mężczyzna wpadł na Jednostce E.

28-latek został zatrzymany w środę około godz. 20 na ul. Moniuszki, gdzie wynajmuje mieszkanie. Mężczyzna wpadł, bo na internetowym czacie nawiązał rozmowę z "łowcą pedofilów", podającym się za nieletnią dziewczynkę. 

Gdy umówił się na spotkanie ze swoją rozmówczynią, został zatrzymany przez policjantów.

Zatrzymanie pedofila potwierdziła dziś rano Prokuratura Rejonowa.

- "Łowca pedofilów" namierzył tego mężczyznę przez internet i przeprowadził prowokację, w wyniku której został on zatrzymany - mówi w rozmowie z DDWloclawek.pl zastępca Prokuratora Rejonowego we Włocławku, prok. Arkadiusz Arkuszewski.

Mężczyzna jest mieszkańcem Włocławka. Wcześniej nie był karany.

28-latek został wypuszczony na wolność, ale wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

(Ł.D.)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© naszbrzesc.pl | Prawa zastrzeżone