Zamknij

"Rozśpiewane przedszkolaki" po raz piętnasty w Brześciu Kujawskim.

21:18, 15.03.2018 | N.B
REKLAMA
Skomentuj
"Rozśpiewane przedszkolaki" odbędą się już po raz 15. / Fot. ilustracyjna, pixabay.com

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na XV Gminny Przegląd Piosenki "Rozśpiewane przedszkolaki" Przegląd odbędzie się 17.03.2018 r w sali widowiskowej BCK o godz. 16.00

- W konkursie rywalizują ze sobą reprezentanci placówek przedszkolnych  z terenu gminy Brześć Kujawski. Przegląd jest okazją do zaprezentowania dorobku artystycznego przedszkoli, wymiany doświadczeń i odkrywania nowych talentów wśród dzieci - mówi dyrektor BCK, Agata Kubajka.

Dzieci oceniać będzie profesjonalne jury . Wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody, a laureaci przeglądu zaprezentują się podczas koncertu na Dzień Matki organizowanego przez BCK.

To już piętnasta edycja przeglądu, który cieszy się dużą popularnością.

(N.B)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© naszbrzesc.pl | Prawa zastrzeżone