Zamknij
REKLAMA

Strażak z Brześcia walczy o tytuł strażaka roku. Oddaj swój głos.

09:53, 20.04.2018 | N.B
REKLAMA
Skomentuj
Piotr Skorupa (pierwszy od prawej) na gali fundacji Orlen "Dar Serca"

Codziennie poświęcają swój czas i zdrowie by pomagać innym. Teraz można im za to podziękować wyróżniając ich. Okazją do tego jest plebiscyt zorganizowany przez Gazetę Pomorską „Strażak Kujaw i Pomorza”, w którym internauci nie tylko wybiorą najlepszych strażaków ale również wyróżniające się jednostki straży pożarnych. Dziś jest ostatni moment, by oddać swój głos.

Wśród nominowanych w najważniejszej kategorii został strażak z Brześcia Kujawskiego - Piotr Skorupa, na co dzień ochotnik w jednostce OSP Brześć Kujawski. Za każdym razem gdy komuś pomaga słyszy szczere „dziękuję”, teraz mieszkańcy Brześcia i okolic mogą zrobić coś wiecej, doprowadzić to tego, że Piotr Skorupa zostanie wyróżniony w plebiscycie „Strażak Kujaw i Pomorza”, co na pewno naszemu strażakowi sprawi ogromną radość.

Aby oddać głos na Piotra Skorupę należy wysłać sms o treści OCH.126 na numer 72355 (koszt 2,46)

Ponadto w głosowaniu zostaną wyróżnione jednostki ochotniczych straży pożarnych, młodzieżowe drużyny pożarnicze i strażak zawodowy. Wśród zgłoszonych do konkursu jednostek ochotniczych są aż trzy z gminy Brześć Kujawski: OSP Brześć Kujawski, OSP Kąkowa Wola oraz OSP Machnacz.

Aby oddać swój głos na jednostki z naszej gminy należy wysłać sms na numer 72355 odpowiednio o treści: dla OSP Brześć Kujawski OSP.137, dla OSP Kąkowa Wola OSP.356, dla OSP Machnacz OSP.358

Głosowanie trwa do 20 kwietnia do godziny 21.00.

Plebiscyt Gazety Pomorskiej i wyróżnienie strażaków, którzy poświęcają się na rzecz innych jest również podziękowaniem dla nich za ofiarną służbę i poświęcenie.

(N.B)
REKLAMA

Komentarze (1)

IreneuszIreneusz

1 0

Fajny plebiscyt. Jestem pełen podziwu dla strażaków i też im bardzo dziękuje za ich pracę. Mam za złe gazecie że robi plebiscyty dla zarobku. 15:25, 22.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© naszbrzesc.pl | Prawa zastrzeżone