Zamknij
REKLAMA

Pożar piekarni w Brześciu Kujawskim. Najpierw jeden potem drugi.

14:43, 07.03.2018 | N.B
REKLAMA
Skomentuj
Po pożarach w piekarni w Brześciu Kujawskim straty wyceniono na około 60 tysięcy złotych / Fot. ilustracyjne, pixabay.com

Do dwóch pożarów doszło w weekend w jednej z piekarni w Brześciu Kujawskim. Pożar wystąpił, bo w zakładzie niewłaściwie korzystano z pieców. Straż musiała interweniować dwukrotnie.

Do pożarów doszło w piekarni AT w Brześciu Kujawskim (na przeciwko Orlenu). Pierwszy pożar wybuchł w sobotę po godzinie 15, drugi kilka godzin później, w nocy z soboty na niedzielę.

Przyczyną pożarów było niewłaściwe korzystanie z pieców, nad którymi suszono pieczywo. Jak poinformował rzecznik straży pożarnej we Włocławku bryg. Dariusz Krysiński - już po pierwszym pożarze zalecono przegląd pieców a dalsze użytkowanie miało być zakazane.

Sytuacja powtórzyła się w nocy z soboty na niedzielę, około 2. Straż musiała interweniować drugi raz, bo prawdopodobnie na innym z pieców ponownie suszono pieczywo.

Przez nieodpowiednie użytkowanie pieców oraz niezastosowanie się do zaleceń straży firma poniosła straty, jak się szacuje w wysokości 60 tysięcy złotych. Zadysponowana w obu przypadkach straż, na akcję gaśniczą musiała poświęcić kilka godzin.

(N.B)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© naszbrzesc.pl | Prawa zastrzeżone